ظریف بار شرق

ظریف بار شرق

ارائه دهنده مدرن ترین خدمات حمل اثاثیه در ایران

می‌بندیم می‌بریم می‌چینیم

شرکت حمل و نقل ظریف بار که هم اکنون قدیمی ترین و مدرن ترین شرکت حمل اثاثیه در ایران محسوب می شود، آماده ارائه خدمات در زمینه حمل و نقل و بسته بندی اثاثیه منازل، شرکتی، ادارات و سایر موارد می باشد. شرکت ظریف بار از سال ۱۳۷۹ در این زمینه مشغول به فعالیت و ارائه سرویس به هموطنان عزیز می باشد. شرکت ظریف بار به دلیل ساختار منحصر به فردی که دارد قادر است انواع بار ها را در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین تعرفه جابجا کند.

تماس با ظریف بار

برای تماس مستقیم با پشتیبانی شبانه روزی ظریف بار کافیست شماره مورد نظر زیر را لمس نمایید.

درباره ظریف بار بیشتر بدانید

ظریف بار که امروزه بزرگترین شرکت حوزه حمل اثاثیه در کشور عزیزمان ایران می باشد، سال ۱۳۷۹ با ۱۰ نیروی جوان آغاز به کار کرد. رفته رفته با گذشت زمان و پیشرفت شرک، کارکنان و ماشین های حمل بار ظریف بار نیز افزایش یافتند.

حمل بار درون شهری تهران

در ابتدا ظریف بار فقط بار های درون شهری مربوط به مناطق ۲۲ گانه تهران را جابه‌جا می‌کرد اما رفته رفته خدمات حمل برون شهری هم به خدمات دیگر ظریف بار اضافه شد. لازم به ذکر است که هم اکنون پوشش دهی مناطق ۲۲ گانه تهران با شعبات مختلفی که ظریف بار تهران در سراسر پایتخت در اختیار دارد، در کوتاه ترین زمان ممکن مقدور است.

حمل بار از تهران به شهرستان

از دیگر خدمات مهم و مطمئن ظریف بار، جابجایی بار از پایتخت به شهرستان است. این جابجایی ها توسط کامیونت های VIP که کاملا سریع و ایمن هستند انجام می شوند. همچنین رانندگانی که مجموعه در اختیار دارد از بهترین راننده کامیون های ایران هستند.

کارگرانی خبره و آموزش دیده

کارگران مجموعه ظریف بار گلچینی از باتجربه ترین و خبره ترین کارگران حمل بار در ایران می باشند. ظریف بار حساسیت زیادی را در بخش استخدام کارکنان به خرج داده است تا کیفیت خدمات در بالاترین حد ممکن خود ارائه گردد.

کارگران ظریف بار

مجوز رسمی

شرکت ظریف بار دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل کشور می باشد. همچنین این شرکت چندین سال است که بطور پیاپی عناوینی مختلف در زمینه حمل و نقل را دریافت نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *